Náhradné bajonetové filtre Dräger X-plore (A2)
Náhradné bajonetové filtre Dräger X-plore (A2) - DHS D5

Náhradné bajonetové filtre Dräger X-plore (A2) - DHS D5

Katalógové číslo: DHS D5

17,50 €
21,53 € s DPH
Skladom 2 balení
bal

POPIS VÝROBKU

Náhradné bajonetové filtre Dräger X-plore (A2) sú kompatibilné s polomaskou DHS DPMS, DHS DPMM, DHS DPML a celotvárovou maskou DHS DCM.

Filtre majú bajonetové upevnenie, ktoré používateľa jednoducho navedie , ako filtre k maske pripojiť. Filter sa potom pootočením sám zacvakne do správnej polohy. Vďaka špeciálnemu dizajnu filtrov má aj po upevnení na masku užívateľ široký a ničím nerušený výhľad .

Filtre sú balené vždy po dvoch, takže otvorte iba požadovaný počet balení. Expirácia neotvorených filtrov je 6 rokov od dátumu výroby. Maximálna skladovacia lehota otvorených filtrov je 6 mesiacov.

AKCIA

POUŽITIE

Filtre poskytujú ochranu nositeľa proti týmto látkam s maximálnou koncentráciou 5000 ppm :

  • organickým plynom a parám s bodom varu vyšším ako 65 °C (trieda 2)
Kompletné dvojce filtrov je potrebné vymeniť najneskôr vtedy, ak zistí nositeľ filtrov ich perforáciu, napr. prítomnosť zápachu, podržiadanie či zmenu chuťových vnemov.

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

Prevencia rizík na pracovisku začína správnou organizáciou práce a dodržiavaním bezpečnostných pravidiel. Pravidelné kontroly, školenia a používanie ochranných pomôcok znižujú riziko úrazov a zdravotných komplikácií. Zamestnanci by mali aktívne prispievať k bezpečnému pracovnému prostrediu a včas hlásiť nebezpečné situácie. Produkty majte na bezpečnom mieste a neposkytujte ich deťom do 3 rokov bez vášho dozoru.

Alternatívne produkty

Príslušenstvo