Oceľové zámky s 51 mm okom
Oceľové zámky s 51 mm okom - BY C6C19

Oceľové zámky s 51 mm okom - BY C6C19

Katalógové číslo: BY C6C19

170,00 €
209,10 € s DPH
Obvykle expedujeme do 14 dní
bal
Vyberte si jednu z nasledujúcich modifikácií
Kód
Počet ks v balení
Farba
Cena bez DPH

POPIS VÝROBKU

Oceľový zámok s okom je veľmi robustný zámok s extrémnou odolnosťou , ktorá je zaistená vrstvenou oceľovou konštrukciou. Strmeň z tvrdenej ocele je ťažké prestrihnúť. Pri všetkých zámkoch sú štítky v anglickom a českom jazyku .

Dodáva sa jeden kľúč ku každému zámku. Kľúč nie je možné vybrať, kým nie je strmeň zámku úplne uzamknutý. Optimálna bezpečnosť je zaistená päťstavítkovou cylindrickou vložkou. V sade zámkov je štandardné klíčovanie s nezameniteľným kľúčom (KD - Keyed Different).

AKCIA

FUNKCIA

Oceľové zámky s 51 mm okom sú súčasťou komplexného LOCKOUT TAGOUT systému. LOCKOUT TAGOUT systém zaisťuje bezpečnosť v podniku, pretože výrazne znižuje riziko poranenia a úmrtia, chráni vybavenie prevádzky pred poškodením a pomáha k naplneniu zákonných noriem .

Pokiaľ ešte nemáte systém LOCKOUT TAGOUT zavedený , viac informácií o ňom nájdete v produktovom radcovi LOCKOUT TAGOUT v úvode tejto skupiny.

ODPORÚČANIE

Zavedení systému Lockout Tagout do průmyslu

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

LOTO zariadenie musí byť vždy správne aplikované pred začatím údržby alebo servisných prác, aby sa zabránilo nechcenému spusteniu strojov. Pravidelné školenie a kontrola dodržiavania LOTO postupov sú kľúčové pre bezpečnosť pracovníkov.